top of page

I Interdyscyplinarna Konferencja - NAUKI MEDYCZNE W SŁUŻBIE WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI I ORGANÓW ŚCIGAN

I Interdyscyplinarna Konferencja - NAUKI MEDYCZNE W SŁUŻBIE WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI I ORGANÓW ŚCIGANIA


Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbyło się w sercu Łodzi , w pięknym Hotelu the Loom! Organizowane przez Instytut Ekspertyz Medycznych (IEM) w Łodzi oraz Międzynarodowe Centrum Badań i Ekspertyz Kryminologicznych w Białymstoku, konferencja zgromadziła ekspertów z różnych dziedzin nauk medycznych i prawnych.


Szczególnie istotna dla nas była sesja "Toksykologia regulacyjna i sądowa", pod przewodnictwem Pana dr hab. n. med. i n. o zdr. Kamila Jurowskiego prof. UR, prof. IEM.

W sesji tej wzięli udział pracownicy Zakładu Toksykologii Regulacyjnej i Sądowej IEM oraz prawie wszyscy pracownicy Pracowni Innowacyjnych Badań i Analiz Toksykologicznych INM UR.


Nie możemy się doczekać, by podzielić się szczegółami wystąpień pracowników w naszych kolejnych wpisach!


Chcemy podkreślić, że była to nieprawdopodobnie udana konferencja, przeprowadzona na najwyższym poziomie. Brawa dla organizatorów, długo nie zapomnimy tego wydarzenia!!!

Dla praktyków w dziedzinie medycyny i wymiaru sprawiedliwości, to wydarzenie było nie tylko inspirujące, ale także niezwykle ważne, gdyż stanowiło interdyscyplinarną platformę wymiany doświadczeń.


Do zobaczenia na kolejnych edycjach!

12 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page