top of page

Doktoranci poszukiwani!

Doktorat to kolejny i ważny etap kariery naukowej, dlatego gorąco zachęcam wszystkich chętnych do realizacji pracy doktorskich pod moją opieką naukową jako promotora.
Ciekawą alternatywą jest tzw. doktorat wdrożeniowy, tzn.:


Jego głównym założeniem jest przygotowanie rozprawy doktorskiej, która pomoże funkcjonować danemu przedsiębiorstwu. Doktoraty wdrożeniowe to alternatywna droga uzyskania stopnia doktora przeznaczona dla osób, które – chcąc rozwijać swoją karierę naukową – nie chcą rezygnować z pracy zawodowej poza uczelnią.

źródło: Doktoraty wdrożeniowe - czyli jak wygrać trzy razy - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)Zachęcam gorąco do aplikowania pod moją opieką naukową wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami związanymi z toksykologią i zagadnieniami pokrewnymi z zakresu nauk medycznych (doktorat w dyscyplinie nauki medyczne w Instytucie Nauk Medycznych, Kolegium Nauk Medycznych, Uniwersytet Rzeszowski).


Ostatni termin zgłoszenia tematu (ustalany indywidualnie) i projektu to druga połowa maja 2022!


W razie pytań proszę o kontakt, liczba miejsc ograniczona(!)Więcej szczegółowych informacji (aktualna edycja):


Doktorat wdrożeniowy – Uniwersytet Rzeszowski (ur.edu.pl)


Komunikat Ministra Edukacji i Nauki o ustanowieniu programu Doktorat wdrożeniowy i naborze wniosków od V edycji - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)


Pytania i odpowiedzi dotyczące V edycji programu „Doktorat wdrożeniowy” - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)90 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page